logo-mini

NieuwsFamilienieuws

FAMILIENIEUWS
In lief en leed leven we met elkaar mee.

Gingen van ons heen naar het eeuwig leven:

19.09.2019
Pater Mathieu Ceyssens
vader van Kristine Haverhoek (middagmoeder lagere school)

11.09.2019
Chris Van der Auwera (°30/09/1948)
grootmoeder van Bo Van Nieuwenborgh (6A)

19.06.2019
Mathilde Bogaerts (°17/02/1931)
grootmoeder van Amy Van Noppen (6B)

12.02.2019
Dina Raijmakers (°08/04/1937)
grootmoeder van juf Lindsey Pless

06.05.2019
Maria Leysen (°08/03/1929)
overgrootmoeder van Elisabeth Janssens (3A)

24.04.2019
Fons Van Nijen (°07/06/1931)
overgrootvader van Lenn (4B) en Marieke (2B) Verheyen

12.03.2019
Lea Verschueren (°06/04/1933)
overgrootmoeder van Fons (K1B) en Liza (K1A) Maes

10.03.2019
Anna Vleugels (°29/12/1931)
overgrootmoeder van Stan 't Syen (6A)

09.03.2019
Marie Helsen (°15/05/1928)
overgrootmoeder van Lars Van Haperen (1C)

07.03.2019
Emma Van de Poel (°25/04/1926)
overgrootmoeder van Jules (1C) en Marcel (K2) Van Nyen, Dest (K1A) Mertens, Staf (K1A) Embrechts

07.02.2019
Anna Verheyen (°28/02/1931)
grootmoeder van Marianne Leysen (adm. medewerker)
overgrootmoeder van Hanna Leysen (4A)

02.01.2019
Staf Goetelen (°02/03/1926)
overgrootvader van Amy Van Noppen (6B)

Nieuw leven werd geboren:

27.11.2019
Elizabet: zusje van Andreas (1A) en Leander Neels (5A)

01.10.2019
Achille: broertje van Oona Borghs (K1A)

23.09.2019
Semm: broertje van Mattis Adriaenssen (5A)

16.08.2019
Jonas: broertje van Ruben Goris (K1B)

09.06.2019
Mila: dochtertje van juf Elien Noyens

28.04.2019
Jozefien: kleindochtertje van juf Leen (4A)

30.03.2019
Melle: kleinzoontje van juf Ilse Sannen (K3A)

07.03.2019
Odile: zusje van Sooi (K1B) Kennis

21.02.2019
Olivia: zusje van Nathan (K3B) en Alexine (K1A) Goossens

16.02.2019
Fem: zusje van Sien Peeters (1ste leerjaar)

29.01.2019
Axelle: zusje van Victor Duchatelet (K1A)

20.01.2019
Céline: zusje van Nand Jansen (K1B)

16.01.2019
Lode en Fonne: broertjes van Roos (1A) en Staf (2A) Van Beek

Traden in het huwelijk: