logo-mini

NieuwsFamilienieuws

FAMILIENIEUWS
In lief en leed leven we met elkaar mee.

Gingen van ons heen naar het eeuwig leven:

02.09.2021
Jos Buyens (°14/03/1928)
grootvader van Staf (5A), Roos (4B), Paulien (K3A, Lode en Fonne (K1A) Van Beek

03.08.2021
Jeannine Geeraerts (°20/06/1956)
grootmoeder van Rube (6A) en Lise (3A) Veraghert
zus van Betty Geeraerts

31.07.2021
Gusta Buyens (°24/11/1931)
moeder van Cella Buyens
overgrootmoeder van Dest Noyens (5B), Finn (K3A) en Door (K1B) Van de Water en Alte (K3B) Verlinden

10.06.2021
Gustaaf Lammens
grootvader van Lotte Soontjens (3A)

04.06.2021
Adriaan Noyens (°12/06/1932)
grootvader van Elien Noyens (zorgjuf)

04.05.2021
Alois Mertens (°04/03/1940)
vader van juf Karin Mertens (K2)

10.04.2021
Dimphna Bastiaens (°21/06/1941)
grootmoeder van Thijs Tops (K3B)

01.04.2021
Antoon Van Mierlo (°30/03/1923)
grootvader van juf Marie Van Mierlo (5A)

27.03.2021
Dina Van Lommel (°09/05/1942)
grootmoeder van juf Bieke Mertens (3C)

19.02.2021
Fons Leys (°18/05/1934)
vader van juf Danny Leys (6B)

18.02.2021
Stans Witvrouwen (°29/02/1932)
grootmoeder van Elien Noyens (zorgleerkracht)

29.11.2020
Karel Geudens (°11/10/1938)
grootvader van Michiel (4A) en Sander Denauw (2B)

06.09.2020
Margot Eykens (°21/10/1961)
grootmoeder van Louis Verbinnen (3C)

21.07.2020
Fons Hannes (°12/04/1938)
overgrootvader van Sem (K3B) en Noah (K1B) Milczanowski

15.07.2020
Fin Verhaert (°25/12/1932)
moeder van juf Ingrid Matthys

06.05.2020
Maria Willems (°11/01/1942)
grootmoeder van Valerie Van Aken (5B)

04.04.2020
Erik Kennis (°28/11/1953)
grootvader van Stan (4A) en Anna (1B) Franck

08.02.2020
Fanny Steurs (°28/07/1932)
overgrootmoeder van Eppo (4B) en Nina (1A) Willems

09.01.2020
Maria Van Hout (°07/04/1930)
grootmoeder van Staf (3A), Roos (2B) en Paulien (K1A) Van Beek

11.09.2019
Chris Van der Auwera (°30/09/1948)
grootmoeder van Bo Van Nieuwenborgh (6A)

19.06.2019
Mathilde Bogaerts (°17/02/1931)
grootmoeder van Amy Van Noppen (6B)

12.02.2019
Dina Raijmakers (°08/04/1937)
grootmoeder van juf Lindsey Pless

06.05.2019
Maria Leysen (°08/03/1929)
overgrootmoeder van Elisabeth Janssens (3A)

24.04.2019
Fons Van Nijen (°07/06/1931)
overgrootvader van Lenn (4B) en Marieke (2B) Verheyen

12.03.2019
Lea Verschueren (°06/04/1933)
overgrootmoeder van Fons (K1B) en Liza (K1A) Maes

10.03.2019
Anna Vleugels (°29/12/1931)
overgrootmoeder van Stan 't Syen (6A)

09.03.2019
Marie Helsen (°15/05/1928)
overgrootmoeder van Lars Van Haperen (1C)

07.03.2019
Emma Van de Poel (°25/04/1926)
overgrootmoeder van Jules (1C) en Marcel (K2) Van Nyen, Dest (K1A) Mertens, Staf (K1A) Embrechts

07.02.2019
Anna Verheyen (°28/02/1931)
grootmoeder van Marianne Leysen (adm. medewerker)
overgrootmoeder van Hanna Leysen (4A)

02.01.2019
Staf Goetelen (°02/03/1926)
overgrootvader van Amy Van Noppen (6B)

Nieuw leven werd geboren:

02.09.2021
Mil Lachi: broertje van Rube Lachi (K1A)

01.05.2021
Mona Stessens: zusje van Lou Stessens (K1B)

22.05.2021
Nel Boonen: dochtertje van Ans van Looy (kinderverzorgster kleuterschool)

04.05.2021
Axelle Van Bael: zusje van Odette Van Bael (K1B)

09.03.2021
Ella Dockx: zusje van Thibeau Dockx (K1A)

13.01.2021
Lars Michielsen: broertje van Stig (K1A) en Seth Michielsen (K2)

22.12.2020
Ben Roza: broertje van Linde Roza (K2)

15.07.2020
Jozefien: kleindochtertje van juf Leen

18.06.2020
Janne: zusje van Lia (K1A) en Camie Bosch (K2)

18.04.2020
Kamiel: broertje van Rosalie (2B) en Leonie (4A)

09.02.2020
Vic: kleinzoon van juf Gerd (K1A)

03.02.2020
Sebastiaan: kleinzoon van juf Gerd (K1A)

25.12.2019
Louise: kleindochtertje van Katrien (Administratief medewerker)

27.11.2019
Elizabet: zusje van Andreas (1A) en Leander Neels (5A)

01.10.2019
Achille: broertje van Oona Borghs (K1A)

23.09.2019
Semm: broertje van Mattis Adriaenssen (5A)

16.08.2019
Jonas: broertje van Ruben Goris (K1B)

09.06.2019
Mila: dochtertje van juf Elien Noyens

28.04.2019
Jozefien: kleindochtertje van juf Leen (4A)

30.03.2019
Melle: kleinzoontje van juf Ilse Sannen (K3A)

07.03.2019
Odile: zusje van Sooi (K1B) Kennis

21.02.2019
Olivia: zusje van Nathan (K3B) en Alexine (K1A) Goossens

16.02.2019
Fem: zusje van Sien Peeters (1ste leerjaar)

29.01.2019
Axelle: zusje van Victor Duchatelet (K1A)

20.01.2019
Céline: zusje van Nand Jansen (K1B)

16.01.2019
Lode en Fonne: broertjes van Roos (1A) en Staf (2A) Van Beek

Traden in het huwelijk: